مهلت تست ۳ روزه فروشگاه پانیک

قبل از هر چیزی دقت فرمایید که فروشگاه به هیچ وجه کالای آسیب دیده به مشتری ارسال نمیکند و اول آن را بررسی و وقتی از سالم بودن آن اطمینان حاصل گردید برای مشتری ارسال میشود.فروشگاه هیچ موقع کاری نمیکند تا اعتماد مشتری نسبت به خود خدشه دار شود این کار به ضرر فروشگاه میباشد.

فروشگاه پانیک به خاطر داشتن محصولات نظیر کفش کتانی و…. و به دلیل داشتن سایز که نیاز به تست دارند، تا ۳ روز پس از تحویل، دارای فرصت تست می باشند.لازم به ذکر است برای اینکه اندازه سایز پا دقیق محاسبه شود مشتری میتواند از پیشنهاد فروشگاه (مطالب درج شده در توضیحات محصول حتما مطالعه شود)استفاده کند.

اگر با وجود همه موارد بالا باز هم نیاز به مرجوع بود برای تسریع در استفاده از سرویس مرجوعی و تعویض ۳ روزه فروشگاه، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی و در شرایط اولیه باشد، فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

در صورتی که موجودی کالای مرجوعی به اتمام برسد، و فروشگاه امکان تعویض کالای با کالای جایگزین را نداشته باشد و مشتری کالا های پیشنهادی را نپذیرد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید.

کرایه پستی به عهده خریدار میباشد و تمامی کالا ها به وسیله تیباکس ارسال میشود

 

فروشگاه مرجوعی بدون دلیل را نمیپذیرد.

هنگام مرجوع کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با پشتیبانی تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری کنید.

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و فاکتور صادر شده به همراه کالای اصلی ارسال شود.

– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس storepanic1@gmail.com ایمیل کنید.یا از طریق واتس آپ یا تلگرام در قسمت تماس با ما ارسال کنید.